Miasto oddaje 23 działki na sprzedaż, będą przetargi

28.08.2016   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Działki na sprzedaż i w użytkowanie wieczyste – taką ofertę dla inwestorów zarówno prywatnych, jak i przedsiębiorców przygotował pilski magistrat. Już niebawem będzie można stanąć do przetargu.

Chcielibyśmy dać możliwość inwestowania i tych przetargów w tej chwili będzie naprawdę dużo. Mamy bardzo różnorodną ofertę i dla tych, którzy poszukują terenu pod budownictwo szeregowe, jednorodzinne, dla tych którzy chcieliby zainwestować w niewielką firmę – będą działki rzemieślnicze. Bardzo długo nie było takich działek o niewielkich powierzchniach, które są przeznaczone pod działalność przemysłową i usługową – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

Działki można otrzymać w użytkowanie wieczyste stając do przetargu. Te cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem. Przetargi takie miasto rozpisze jeszcze na 23 działki na osiedlu Podlasie, w rejonie ulic Morelowej i Brzoskwiniowej, 5 działek do sprzedania na Koszycach – ulica Okrężna i Błotna oraz również 5 na Motylewie – ulica Wilgowa. Już we wrześniu odbędą się przetargi na działki przy ul. Walki Młodych i Rzecznej. Działki o charakterze usługowo-produkcyjnym czekają na inwestorów na Staszycach i na osiedlu Górnym.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group