Mniej "elek" na ulicach Piły?

08.08.2016   Autor: Redakcja
---

Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku z ulicy Piły zniknie część samochodów nauki jazdy. Stać się tak może, dzięki uruchomieniu w Szczecinku oddziału koszalińskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. 

Nad uruchomieniem filii WORD w Szczecinku debatują radni sejmiku wojewódzkiego. Ostateczną decyzję w tej kwestii radni podjąć mają na powakacyjnej sesji. Jeśli przystaną na takie rozwiązanie, prawdopodobnie już od stycznia przyszłego roku w Szczecinku będzie można zdawać egzamin na prawo jazdy w kategoriach A i B.

Takie rozwiązanie z pewnością ucieszy pilskich kierowców, którzy od dawna narzekają na nasilony ruch samochodów nauki jazdy w mieście. Uruchomienie WORD w Szczecinku oznaczać bowiem będzie z pewnością, że spora część osób ubiegających się o prawo jazdy, będzie mogła zdawać egzamin nie w Pile, lecz właśnie w Szczecinku. To oznacza zaś, że również szkoły nauki jazdy prowadzić będą kursy przygotowawcze na ulicach Szczecinka.

Uruchomienie WORD w Szczecinku to natomiast zła informacja dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile. Oznacza bowiem z pewnością mniejsze wpływy do kasy pilskiego ośrodka.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group