Akademia Piłkarska szuka zawodników

07.07.2016   Autor: Redakcja
---

Pilska Akademia Piłkarska Soccer Stars tworzy nową drużynę. Trenerzy szukają młodych talentów, bo chcą nie tylko odnowić potęgę futbolu w naszym mieście, ale i pokazać młodzieży, jak wiele korzyści płynie z uprawiania tego sportu.
 
- To jest połączenie zabawy, ale też systematyka. Mamy doświadczenie, że wszyscy nasi piłkarze poprawiają oceny w szkole, organizacja czasu zmusza ich do tego, by byli bardziej systematyczni, by mieli lepsze zachowanie. Chcemy, żeby ten piłkarz kształtował się na naprawdę fajnego, młodego mężczyznę w przyszłości, który nie tylko umie grać w piłkę, ale też świetnie poradzi sobie w życiu. Myślę, że takie treningi właśnie przyczynią się do tego. Trudny wiek gimnazjalny w połączeniu z systematyką wcale nie musi być taki zły, a wręcz przeciwnie, może przynosić wiele szczęścia i nam, i rodzicom czy opiekunom - mówi Paweł Kryka z Pilskiej Akademii Piłkarskiej Soccer Stars.
 

Trenerzy UKS Soccer Stars planują wspólnie stworzyć reprezentację, która stanie się wizytówką Piły.  Zachęcają oni wszystkich gimnazjalistów z rocznika 2002 i 2003 do wzięcia udziału w rozgrywkach piłkarskich pod okiem profesjonalistów. Kolejne testy sprawnościowe już na początku sierpnia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group