Biuro Obsługi Klienta MZK bliżej pasażerów

02.07.2016   Autor: Artur Maras
---

Miejski Zakład Komunikacji w Pile już niebawem otworzy nowe Biuro Obsługi Klienta. Będzie się ono mieścić się przy Al. Piastów, czyli w ścisłym centrum miasta. Budynek już stoi. Trzeba jeszcze tylko wykończyć wnętrze.

Wcześniej bowiem wielu pasażerów narzekało na znaczną odległość do obecnego punktu przy ul. Łącznej. - To były postulaty mieszkańców już od długiego czasu. Mówili, że do nas jest im po drodze, bo trzeba przyjechać na ul. Łączną, natomiast teraz będziemy w samym centrum miasta przy głównym węźle przesiadkowym przy Al. Piastów. Gdzie praktycznie przejeżdża 9 linii autobusowych, także to jest takie ścisłe centrum - wyjaśnia Anna Kujawa z Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile.

W nowo powstającym Biurze Obsługi Klienta będzie można załatwić wszystko to co przy ul. Łącznej. Wyrobić lub przedłużyć ważność karty miejskiej, kupić bilet, złożyć reklamację czy nawet nauczyć się z pomocą pracownika jak zakupić bilet przez Internet. Dodatkowo będzie można także wyczarterować tramwaj wodny lub wynająć autobus. Biuro Obsługi Klienta zostanie otwarte prawdopodobnie w połowie wakacji. Wraz z otwarciem BOK-u przy AL. Piastów zniknie punkt obsługi klienta przy Placu Konstytucji 3 maja.

Od 1 lipca zmienił się także rozkład jazdy autobusów na letni. Zniesione zostały autobusy szkolne 2 bis, 3 bis, 17 bis i 50 bis. A także linie nr 8, 10, 11 i K. Jednocześnie została uruchomiona linia rekreacyjna P w stronę Płotek. Letni rozkład jazdy będzie ważny do końca wakacji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group