Imprezowy weekend w Pile. Sprawdź co i gdzie

10.06.2016   Autor: Redakcja
---

Koncert awangardowy, wystawa sztuki japońskiej i tajwańskiej oraz zlot Foodtucków, a w Złotowie... wyścig traktorów

PIĄTEK

ROCKOPOLIS: francuska awangarda, czyli wystąpi po raz trzeci w Pile Jack Dupon. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00 koncert grupy Jack Dupon, a przed nimi zagra pilska grupa Na Górze.

BWA: Współczesna Sztuka Japonii i Tajwanu, wernisaż wystawy w piątek o godz. 19.00. - Wystawa to także zapis zmian, które dokonywały się w czasie minionym aż do chwili obecnej i właśnie dlatego znajdują się tutaj tak rozmaite eksponaty, dokumentujące różnorodną, bogatą kulturę i różne style życia. Mamy zatem nadzieję, że artystyczny zmysł i poczucie piękna rodowitych Japończyków, zrodzonych i wychowanych w szczególnym środowisku Japonii, tak odmiennym od kultury Europy – zachęca Tomis Matsuda.

KORTY TENISOWE NA DĄBROWSKIEGO: turniej tenisowy XI BABOLAT TOUR PIŁA 2016 w kategorii dzieci. Do niedzieli mali adepci tenisa będą zmagać się w rywalizacjach sportowych.

SOBOTA
GALERIA KASZTANOWA: zlot Foodtucków pod galerią Atrium Kasztanowa w Pile! Będzie można spróbować dań z odległych kuchni świata. Początek od godziny 10.00 do 20.00. W niedzielę także w tych samych godzinach. Będzie można spróbować m.in. wypasionych burgerów, tybetańskich pierożków, smażonych batonów, lodów molekularnych, a nawet lemoniady na ciekłym azocie.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR12: Repair Café Piła - będzie można napić się kawy, herbaty, a w tym samym czasie eksperci postarają się naprawić popsuty sprzęt. A przynieść można wszystko od rowerów, przez podarte spodnie, aż do komputera. Szkoła nr 12 na Podlasiu od godz. 10.00

ZŁOTÓW, UL. 8 MARCA: Powiatowe Dni Pola, a w ramach tej imprezy Traktor Show, czyli wyścigi traktorów. Od godz. 12.00 do 20.00 mnóstwo atrakcji i koncerty. Wystąpi m.in. Andre i Skalars.

NIEDZIELA
ROCKOPOLIS: koncert estońsko-ukraińskiego projektu Svjata Vatra. Start o godzinie 20.30.

RCK:
Koncert gongów i mis tybetańskich o godz. 18.00. Masaż dźwiękiem przywraca organizmowi harmonię, wzmacnia witalność, odpręża i rozluźnia. W czasie seansu uruchomione zostają procesy oczyszczające w organizmie oraz jego wewnętrzne zdolności do samoleczenia. Uczestnicy seansów doświadczają głębokiego relaksu, odprężenia, ukojenia i oczyszczenia.

PARK MIEJSKI:
Parkowe Spotkania, tym razem klasyka na wesoło. Plenerowy - darmowy koncert rozpocznie się o godz. 18.00 obok altanki.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group