Mecz bokserski Polska – Norwegia. Sokół górą

22.05.2016   Autor: Redakcja
---

Fundacja Wielkopolski Boks była organizatorem kolejnego meczu bokserskiego. Po meczach z Ukrainą i Niemcami tym razem w Galerii Green Point w Poznaniu gościła reprezentacja z Oslo i Akershus.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 12 – 8 dla naszej drużyny. Początek meczu nie układał się po naszej myśli bowiem przegrywaliśmy już 2 – 8. Jednak kolejne walki meczu zwyciężali już tylko nasi zawodnicy. - Bohaterem spotkania został pilanin Mikołaj Tobera, który skrzyżował rękawice z wicemistrzem Norwegi Patrickiem Foulgero. Przez trzy rundy w ringu panowała prawdziwa wojna. Jednak dokładniejszy w swoich akcjach był Mikołaj i to on jednogłośną decyzją sędziów został zwycięzcą - relacjonuje Sławomir Nowicki, trener i koordynator WOZB.

Dodatkowo ich walka została uznana za najlepszą walkę meczu i obaj uhonorowani zastali okazałymi pucharami. Najlepszym zawodnikiem meczu uznany został oczywiście Mikołaj Tobera. W zawodach startowała również Marta Andrejew. - Niestety braki treningowe nie pozwoliły jej wygrać walki z Perzin Nazari, jednak Marta pokazała charakter i przez trzy rundy ambitnie boksowała - dodaje Sławomir Nowicki.

Kolejne starty zawodników Sokoła już za tydzień

fot. Sławomir Nowicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group