Polonia Piła przegrała z Łotyszami [zdjęcia]

09.05.2016   Autor: Magdalena Lach
---

W siódmej kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej Polonia Piła zmierzyła się na własnym torze z liderem pierwszoligowej tabeli Lokomotivem Daugapils.

Pilski zespół po raz pierwszy w tym sezonie przegrał mecz na własnym torze. Pojedynek zakończył się zwycięstwem żużlowców z Łotwy 49:40. W drugim biegu doszło do wypadku z udziałem dwóch juniorów. Arkadiusz Pawlak wpadł w rozpędzonego Jewgienija Kostygowa. Zawody zostały przerwane na kilkadziesiąt minut, a 20-latek został przetransportowany do szpitala.

Kto nie widział niedzielnego meczu Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils będzie miał okazję obejrzeć jego retransmisję na antenie TV ASTA i na www.tvasta.pl. Najbliższa już dzisiaj o godzinie 17.00!

W ósmej kolejce Polonia Piła zmierzy się, w niedzielę 22 maja na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Na pilskim torze Polonia wystąpi dopiero 19 czerwca.