Trwa Majówka, gdzie utrudnienia na drogach?

01.05.2016   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Przypominamy o zbliżających się utrudnieniach na pilskich drogach. W trakcie trwającego właśnie długiego majowego weekendu w niedzielę oraz w najbliższy wtorek odbędą się wydarzenia kulturalne i sportowe, które mogą powodować utrudnienia w poruszaniu się autem po mieście.

Pilska policja podpowiada kiedy i których ulic w Pile warto unikać.

W niedzielę 1 maja planowana jest duża impreza sportowa, święto biegu ulicznego, czyli "Muzyczna Ćwiartka". W związku z tym w godzinach między 16.00 - 19.00 będą wyłączone ulice w całości lub częściowo: Al. Niepodległości, Al. Wojska Polskiego, Al. Powstańców Wielkopolskich, ul. Dzieci Polskich. Radzimy unikać przejazdów w tych godzinach w centrum miasta.

Z kolei we wtorek 3 maja w Święto Narodowe w Pile odbędzie się druga próba bicia rekordu Guinnessa w jak największej liczbie osób niosących flagę jednocześnie. Utrudnienia pojawią się w godzinach od 16.00-18.00 od Zespołu Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi, przez ulicę Śniadeckich w kierunku centrum miasta. Zakończenie planowane jest na ulicy Dąbrowskiego.

Trwa także Majówka na Wyspie.  W godzinach od 12.00 do 22.00, do wtorku 3 maja, w okolicach centrum miasta mogą wystąpić utrudnienia w znalezieniu wolnych miejsc parkingowych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group