Śmiertelny wypadek pod Wyrzyskiem

14.04.2016   Autor: AK

Jeden kierowca zginął, drugi w stanie ciężkim trafił do szpitala - to efekt czołowego zderzenia dwóch ciężarówek na obwodnicy Wyrzyska. Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 15. w pobliżu Kosztowa.

Przed godziną 15.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał informację o wypadku samochodowym na obwodnicy Wyrzyska. Zderzyły się tam czołowo dwie ciężarówki. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kierowca dostawczaka Iveco zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka TIR-a.

52-latek z miejscowości Wysokie Mazowieckie - kierowca Iveco zginął na miejscu. Kierowca TIR-a marki Daf w stanie ciężkim trafił do pilskiego szpitala. W wyniku zderzenia samochodów, z jednego z nich spadł ładunek ma przejeżdżające obok dostawcze auto. Na szczęście kierowca Renault nie doznał obrażeń. Żaden z trzech samochodów nie miał pilskich tablic rejestracyjnych.

Utrudnienia na tej trasie trwały niemal trzy godziny. Przyczyny tego wypadku bada pilska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Chodzieży.

fot. Michalina Pieczyńska

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group