Festiwal z podróżnikami w PWSZ - zakończony

12.04.2016   Autor: Redakcja
---

Dziesiąty festiwal nauki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile zakończony. Tegoroczne wydarzenia było połączone z czwartym festiwalem kultur i podróży To Tu To Tam.

Głównymi gwiazdami tegorocznej imprezy byli żeglarz Krzysztof Baranowski oraz dziennikarz i fotograf Tomasz Michniewicz. - Pierwszy raz organizowaliśmy Festiwal Podróżniczy w Pile, emocji było sporo, sporo wysiłku organizacyjnego włożonego zarówno przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową i przez nasze stowarzyszenie Czysty Świat i klub podróżników To Tu To Tam, ale myślę że warto było, bo przede wszystkim publiczność dopisała - mówi Marcin Obałek, współorganizator festiwalu.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się również konkursy przygotowane dla uczestników festiwalu, w tym między innymi konkurs fotograficzny Fotopodróże, na który nadesłano prace 30 autorów z całego świata.

Gwiazdami tegorocznego festiwalu byli kapitan Krzysztof Baranowski, który dwukrotnie opłynął kulę ziemską oraz Tomasz Michniewicz, który opowiadał o swoich podróżach do Pakistanu oraz więzienia San Quentin w Stanach Zjednoczonych. Podczas festiwalu wystąpili również Arkady Paweł Fiedler z wykładem "Maluchem przez Afrykę, oraz Piotr Horzela, który opowiedział o swoim półtorarocznym pobycie na Antarktyce.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group