Kilometry Dobra ze wsparciem celebrytów

---

Niewiele ponad miesiąc minęło do startu akcji Kilometry Dobra w Złotowie, a już zyskała ona wielu ambasadorów. Idea sekcji kolarskiej dla niepełnosprawnych zatacza coraz szersze kręgi, coraz więcej osób akcję nie tylko popiera, ale też wpłaca środki na konto.

Zebrano już ponad 29 tys. zł. – Największym sukcesem jest to, że tak wielki oddźwięk jest, tak dużo organizacji, szkół gmin się w to włączyło, coraz więcej mamy też celebrytów, z tego też się bardzo cieszymy. Największymi naszymi gwiazdami są piłkarze. Tutaj muszę podziękować Jakubowi Wawrzyniakowi, bo to on nam załatwił, jest takim dobrym duchem fundacji - podkreśla Angelika Leszczyńska, prezes fundacji Złotowianka.

Wszyscy wspierający akcję, zarówno ci wszystkim znani, jak i nie znani, fotografują się z symbolami Kilometrów Dobra. Zdjęcia te trafiają na profil na facebooku. Fundacja może pochwalić się nie tylko wsparciem nie tylko osobistości życia lokalnego, ale też gwiazd znanych z ekranów telewizyjnych. Złotowska akcja zajmuje drugie miejsce w rankingu zebranych środków, wyprzedza ich tylko białostocki Caritas. Finał akcji odbędzie się 5 czerwca na półwyspie Rybackim w Złotowie. Wówczas będzie mnóstwo atrakcji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group