Imprezowy weekend w Pile: Moto-Marzanna i Coma

08.04.2016   Autor: Redakcja
---

Szukasz pomysłu na zagospodarowanie wolnego czasu, chcesz posłuchać dobrej muzyki, a może nauczyć się tańczyć? W Pile znajdziesz coś dla siebie! A jeśli nie masz pomysłu jak spędzić czas w rodzinnym gronie, ale tak, by nie siedzieć w domu to w ten weekend duża impreza plenerowa...

REGIONALNE CENTRUM KULTURY
W sobotę Regionalne Centrum Kultury zaprasza na eliminacje rejonowe i miejskie 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które rozpoczną się o 11.00. Wieczorem natomiast Teatr Jednego Aktora, czyli występ Ireneusza Krosnego. Artysta, znany z autorskich, komediowych i pantomimicznych spektakli wystąpi o 19.00 w sali widowiskowej z najnowszym programem „Mowa ciała”.

W niedzielę w godzinach między 10.00, a 16.00 RCK zaprasza na warsztaty tanga, które odbędą się w 3 grupach zaawansowania: początkujący, praktis - dla wszystkich i grupa średnio-zaawansowana. To w sali baletowej. O 19.00 komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, czyli "Wszystko przez Judasza" w reż. S. Freidmanna i P. Szedesa.

W niedzielę również impreza plenerowa - Moto-Marzanna, na Placu Staszica. Motocyklowo-rodzinna zabawa na powitanie wiosny rozpocznie się o 12.00. Organizatorzy zachęcają do włożenia kolorowych kostiumów i przyniesienia Marzann wykonanych z ekologicznych materiałów. Moto-Marzanna to nie tylko otwarcie sezonu motocyklowego, ale okazja do doskonałej zabawy, w której mogą uczestniczyć całe rodziny. O godzinie 14.00 zostaną uformowane szyki i motocyklowa para ruszy ulicami miasta, aż do mostu przy restauracji Molino, gdzie w rzece będzie można utopić Marzanny!

KLUB SENIORA
W sobotę Klub Seniora zaprasza na zajęcia florystyczne Z kwiatka na kwiatek, które rozpoczną się o 12.00.

BARKA

W sobotę o 20.00 rozpocznie się koncert zespołu COMA. Wszystkich, którzy lubią energetyczne i widowiskowych koncerty, nie może zabraknąć. Później impreza, jak co tydzień...

Moto-Marzanna sprzed roku:

fot. Sebastian Daukszewicz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group