Asta Video Fest

Targi Pracy w Pile już za nami

05.04.2016   Autor: Redakcja
---

Piąte Targi Pracy w Pile za nami. Swoje oferty pracy przedstawiły firmy z Piły oraz okolic. Na targach pojawili się również przedstawiciele Centrum Nauki Kopernik z Warszawy.

Targi pracy odbyły się w Inwest-Parku. – Mam nadzieję, że to wydarzenie wpisało się w kalendarz nie tylko gospodarczy, ale też szkolny. Było mnóstwo młodzieży szukającej inspiracji na przyszłość, oferty w której mogliby się dalej kształcić, a która z kolei dałaby gwarancję na pracę. Właściwie jak rozmawiam z przedsiębiorcami to widzę, że znaleźliśmy pewne połączenie. Namawialiśmy młodzież aby kształciła się w takich zawodach jak elektryk, spawacz, murarz, bo w tej chwili najbardziej tych fachowców brakuje - mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

Na targi zawitali przedstawiciele Centrum Nauki Kopernik z Warszawy którzy przygotowali wiele eksperymentów dla uczestników targów. Przygotowano między innymi tester pamięci.

Osoby chcące znaleźć nową pracę mogły skorzystać z usług trenera personalnego. Oferowano również pomoc w przygotowaniu profesjonalnego CV. Na targach zaprezentowała się również Grupa ASTA, która szuka pracowników do swoich spółek, w tym między innymi do Telewizji Asta.

Aktualnych ofert pracy można szukać na stronie internetowej Inwest-Parku, w zakładce "praca".

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group