Wiemy, kto wygrał bilety na spektakl w RCK

15.03.2016   Autor: Redakcja
---

W pilskim Centrum Kultury wystąpi Teatr Loch Camelot z Krakowa ze swoim nowym spektaklem kabaretowo-muzycznym. Wiemy, którzy z naszych czytelników mieli szczęście w losowaniu i wygrali bilety.

Duet Sceniczny w Stanach Krytycznych - Ona i On - to garderobiana i inspicjent, czyli niewidzialne twarze teatru. Cicha, wierna służba zakulisowa, dzięki której istnieje i funkcjonuje magia teatru, a aktorzy mogą grać. W naszym przedstawieniu żarłoczny i nieśmiertelny bakcyl sceny plus węzeł małżeński i toczący się obok spektakl - to komiczna codzienność pewnej pary, która usiłuje sobie od lat "kabaretowo i śpiewająco" z taką sytuacją radzić.

Widzowie mogą liczyć na groteskowo śmieszne "Scenki Małżeńskie" autorstwa Stefanii Grodzieńskiej, brawurowe songi, kalejdoskop kostiumów i karuzela uczuć w resztkach świetności teatralnej garderoby - bawią aż do...nieoczekiwanego finału.

Dla naszych czytelników mieliśmy do rozdania dwa podwójne bilety na spektakl. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie i mieć szczęście w losowaniu. Pytanie konkursowe brzmiało: Jak ma na imię i nazwisko reżyserka spektaklu Duet Sceniczny w Stanach Krytycznych? - Oczywiście chodziło o reżyserkę Ewę Kornecką.

Po jednym podwójnym bilecie na spektakl wygrali: Dorota Witulska-Wójcik i Piotr Korczak.

Gratulujemy!

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group