Oszuści podszywają się pod Astę!

16.02.2016   Autor: Redakcja
---

Od kilku tygodni w powiecie pilskim grasują oszuści, podający się za pracowników firmy ASTA-NET. Podsuwają nowe umowy zapewniając, że oferta jest z firmy ASTA-NET. Po czasie okazuje się jednak, że dana umowa została podpisana z całkiem inną firmą.

- Warto takiego rozmówcę zapytać o imię, nazwisko, a po ewentualnej rozmowie zatelefonować pod numer 67 350 90 00 i zweryfikować tego pracownika. Nie należy podejmować pochopnej decyzji w momencie, kiedy w domu pojawi się człowiek, który przedstawi umowę do podpisania. Trzeba przeczytać ją kilkukrotnie i zobaczyć, czy faktycznie jest informacja, że jest to umowa z ASTA-NET - mówi Joanna Winiarska, specjalista ds. PR i marketingu ASTA-NET.

Umowę należy podpisać dopiero wówczas, gdy mamy pewność, że osoba, która nam ją proponuje jest prawdziwym pracownikiem ASTA-NET. Żeby to zweryfikować wystarczy poprosić o dokument, na którym znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie tej osoby. Każdy pracownik ASTA-NET jest zobowiązany mieć go przy sobie i okazać na żądanie klienta. Przedstawiciele ASTA-NET nigdy nie pobierają opłat w domu klienta. Firma nie przeprowadza żadnej akcji sprzedażowej telefonii stacjonarnej we współpracy z firmami zewnętrznymi.

Osoba, która podpisała umowę z fałszywym przedstawicielem ma czternaście dni, żeby od niej odstąpić. Po tym terminie proces wypowiedzenia takiej umowy jest znacznie trudniejszy i dużo bardziej kosztowny.

Klaudia Michalska

Przeczytaj więcej o: oszuści, podszywają się pod asta-net,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group