Kolejne zwycięstwo! Prezent od PTPS na święta...

14.12.2015   Autor: Redakcja
---

PTPS Piła zagrał wyrównany, zacięty mecz z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyną, wygrywając po pięciu setach. Można powiedzieć, że rewanż za przegraną w pierwszej kolejce OL w Muszynie udał się zawodniczkom Nicoli Vettoriego.

Pilanki zwyciężyły w tie-breaku 16:14. Było w tym meczu wszystko: emocje, nerwy, radość, długie wymiany, fantastyczne obrony ale i irytujące przestoje. Pilskie zawodniczki potrafiły w czwartym secie prowadząc 18:14, stracić 11 punktów, zdobywając tylko 1.

W piątym secie PTPS wygrywał 13:6, a po chwili na tablicy było już 13:13. Jednak nie te fragmenty meczu będziemy pamiętali za jakiś czas, ale to, że Muszynianka po długim czasie wreszcie została pokonana. Kibice mogą być po bardzo zadowoleni. Po nienajlepszym początku w pierwszym secie, zobaczyli dwa waleczne zespoły i zawodniczki, które grały do ostatniego tchu.

Po meczu z Polskim Cukrem PTPS pozostaje w tabeli na siódmej pozycji z 20. punktami na koncie, tracąc 1 punkt do szóstej Muszynianki.

Przed nami pięć tygodni przerwy w rozgrywkach ligowych.

PTPS Piła – Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (16:25,25:18,25:21,19:25,16:14)

/źródło: PTPS, fot. archiwum PTPS/

Przeczytaj więcej o: PTPS Piła, ptps, orlen liga, siatkówka piła,