Roszady na listach PO?

08.08.2015   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Wczoraj wieczorem na profilu społecznościowym radnego sejmiku wojewódzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Marcina Porzucka pojawiła się informacja o zmianach na pilskich listach PO. Według niego Jacek Bogusławski miałby stracić wysoką, trzecią pozycję na liście.

Marcin Porzucek opublikował wpis następującej treści:

Zmiana w pierwszej trójce listy PO w okręgu pilskim. Listę otwiera Pani poseł Janyska, na drugim miejscu jest poseł Rutnicki, trzeci poseł Munyama. Niespodzianka w Poznaniu. Liderem listy ma być były lekkoatleta Szymon Ziółkowski - szkoda, że nie ukradli z list Grobelnego Kasi Bujakiewicz ;) Widać nie wyciągnęli wniosków z efektów celebryckiej kampanii PBK. - czytamy na profilu facebookowym radnego.

Zapytany o zmiany na liście wyborczej Platformy radny Miasta Piły Jacek Bogusławski odpowiedział, że premier Ewa Kopacz poinformowała o planowanych zmianach, jednak nie dotarła do niego żadna oficjalna informacja o tym, aby miał stracić trzecią pozycję na liście. - Od rana zajmuję się sprawą pilskiego hospicjum, która jest dla mnie w tej chwili najważniejsza. Nie miałem czasu na zainteresowanie się roszadami na listach wyborczych - dodał Jacek Bogusławski.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy wszyscy kandydaci z pilskiej listy PO zachowają swoje dotychczasowe pozycje.

O proponowanej liście kandydatów PO do Sejmu pisaliśmy TUTAJ

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group