Qulturka i teledysk z TV Asta

30.07.2015   Autor: Redakcja
---

31 lipca na scenie Pokojowej Wioski Kryszny, w ramach festiwalu Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, pilski zespół Qulturka będzie miał premierę najnowszej płyty.

Teledysk do piosenki 

">Światłocień, drugiego singla promującego płytę Qulturki, powstał w studio Garażownia. Został zrealizowany przez Telewizję ASTA.

- Bardzo denerwowaliśmy się przed nagraniem teledysku - mówi Joanna Naranowicz, wokalistka Qulturki. - Okazało się jednak, że wszystko poszło rewelacyjnie i nagranie zajęło nam około czterech godzin. Duża w tym zasługa operatorów TV Asta, którzy świetnie się znają na swojej pracy i profesjonalnie poprowadzili nas do finału.

Płyta pt. EKG będzie miała swoją premierę już w piątek, podczas festiwalu Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Koncert z okazji XX-lecia pilskiego zespołu rozpocznie się o godz. 18.00 na scenie Pokojowej Wioski Kryszny.

Część zespołu Qulturka jest już na miejscu, w Kostrzynie. - Nasze miejsce jest w pasażu organizacji pozarządowych - mówi wokalistka. - Jest  już mnóstwo ludzi i stale przyjeżdżają kolejni. Panuje świetna atmosfera i nie możemy się doczekać koncertu.

Patronami wyjazdu Qulturki na Przystanek Woodstock są prezydent Piły i Regionalne Centrum Kultury w Pile.

fot. screen z teledysku

Przeczytaj więcej o: płyta, qulturka, modernizacja rynku,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group