Do zabawy i ćwiczeń w Wałczu

30.05.2015   Autor: Redakcja
---

Przy promenadzie w Wałczu powstaną dwie siłownie "pod chmurką" i plac zabaw. Sprzęt do siłowni i na plac zabaw dostarczy firma Müller, której urządzenia do ćwiczeń już od trzech lat stoją przy ulicy Okrężnej.

Całość zostanie oddana do użytku na początku lipca. - Wpływają do nas oferty projektantów, jedną już mamy. Zakładamy, że sprawy projektowe i związane z pozwoleniami powinny zakończyć się do końca czerwca. Z początkiem lipca powinno dojść do montażu elementów siłowni. Dokonaliśmy już wyboru spośród wielu ofert. Jest on bardzo bogaty i szeroki dlatego mieliśmy kłopot, które wybrać - mówi Waldemar Lechnik, wiceburmistrz Wałcza.

Na każdej z dwóch siłowni, obok plaży przy Bydgoskiej oraz na tej przy boiskach MOSiR-u będzie 12 stanowisk do ćwiczeń. Mieszkańcy Wałcza będą mogli korzystać między innymi z twistera, steppera, rowerków, nart biegowych, czy drabinkek. Plac zabaw natomiast powstanie obok promenady przy ul. Miłej. Tam oprócz dwóch huśtawek, wahadłowej oraz wagowej będzie karuzela, bujak i wóz strażacki. Obie siłownie i plac zabaw to koszt 150 tysięcy złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group