Polonia rozpoczyna walkę o ligowy byt

Polonia rozpoczyna walkę o ligowy byt

Żużlowcy pilskiej Polonii rozpoczną zmagania z Stalą Rzeszów o utrzymanie się w rozgrywkach Metalkas 2 Ekstralidze. Pierwszy mecz rozegrany będzie na Asta Arenie w niedzielę. Początek o godzinie 13.  

- My jesteśmy też zupełnie inną drużyną niż zaczynaliśmy ligę. Podchodzimy do tego, że chcemy wygrać ten dwumecz i zakończyć ten sezon w tym dwu meczu. Niespodzianek nie ma. Ten skład jest już jasno wykrystalizował się podczas ostatniego meczu. Myślę, że wielkich niespodzianek tutaj nie ma.  Na pewno stawiamy na to, że nasza młodzież pilska będzie tutaj takim handicapem. I oni przechylą naszą szalę zwycięstwa. Świetnie zaprezentował się ostatnio Dominik Baryłka. Na pewno będzie w tym składzie - powiedział Dariusz Słowiński, wiceprezes Polonii Piła. 

Menadżer pilskiej Polonii Paweł Piskorz awizował w składzie na niedzielny mecz Benjamina Basso, Wiktora Jasińskiego, Matiasa Nielsena, Michała Curzytka, Andreasa Lyagera, Kacpra Teskę oraz Tobiasza Musielaka.  

Drugą parę w rundzie play down tworzą zespoły Moonfin Magnus Ostrów Wielkopolski – Cellfast Wilki Krosno. Za tydzień odbędą się mecze rewanżowe. Zwycięzcy mają zapewnione utrzymanie się w rozgrywkach i będą walczyć o miejsca 5-6. Przegrani pojadą w dwumeczu, którego stawką będzie pozostanie w Metalkas 2. Ekstralidze na kolejny sezon.  

Komentarze

Funkcja dodania komentarzy pod tym artykułem jest wyłączona. Napisz do nas jeżeli chcesz wypowiedzieć się na ten temat.