Asta Video Fest

Zagrali o Puchar Prezydenta

11.04.2015   Autor: Magdalena Lach
---

12 piłkarskich zespołów wzięło udział w Wielkanocnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Piły. W zawodach swoje umiejętności zaprezentowali młodzi piłkarze z roczników 2007-2004.

To był pierwszy tego typu turniej zorganizowany przez Klub Sportowy Soccer Stars Piła. Młodzi piłkarze swoje zmagania rozpoczęli wcześnie rano, bo pierwszy mecz rozegrany został już o godz. 9.00. Założeniem, jak zwykle w tego typu imprezach była dobra zabawa i sportowa rywalizacja.

W turnieju, poza zespołami reprezentującymi Piłę wystąpiły również drużyny z Szydłowa i Złotowa. Po blisko sześciu godzinach spędzonych na parkiecie hali MOSiR w Pile kibice poznali najlepsze piłkarskie zespoły.

W kategorii Orlik na najwyższym stopniu podium stanęli piłkarze Klubu Sportowego Soccer Stars Piła. Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja Akademii Piłkarskiej MOSiR Piła. Brązowe krążki powędrowały do zawodników Fair Play Złotów. Tytuł MVP otrzymał Bartosz Kryka.

Wśród piłkarzy grających w kategorii Żak, najlepiej spisali się zawodnicy drużyny Fair Play Złotów. Druga lokata to Iskra Szydłowo, trzecia natomiast Sparta Złotów. Statuetka MVP powędrowała do Szymona Nowaka.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group