PTPS jest NICE

07.03.2015   Autor: Magdalena Lach
---

PTPS S.A. ogłasza konkurs na najlepiej kibicującą klasę. Stawką atrakcyjna wycieczka.

Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Piły i okolic do udziału w konkursie na najlepiej kibicującą klasę pod hasłem PTPS jest NICE. Współorganizatorem akcji jest firma Nice Polska Sp. z o.o., lider na rynku Polskim i zagranicznym w branży automatyki do bram i rolet. Patronat Honorowy nad konkursem sprawować będzie Prezydent Miasta Piły.

Akcja ma na celu promowanie wśród dzieci i młodzieży zasad pozytywnego kibicowania poprzez popularyzowanie dyscypliny piłki siatkowej. Oprócz świetnej zabawy i niecodziennej rywalizacji, najlepiej kibicująca grupa wygra dwudniową wycieczkę klasową. Nauczyciel najlepszego szkolnego zespołu otrzyma voucher na wyjazd do SPA.

Konkurs zaplanowany jest na 3 spotkania, a rozpocznie się pierwszym meczem fazy play-off w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego w Pile, 18 marca o godz. 18:00, w którym to siatkarki PGNiG Nafta Piła podejmować będą Developres SkyRes Rzeszów. Każda grupa, która zgłosi udział w wydarzeniu otrzyma bilety na 3 mecze konkursowe. Ponadto, każdej zgłoszonej osobie zostaną przekazane 3 bilety dla bliskich, którzy wraz z innymi kibicami, będą mogli wziąć udział w głosowaniu na najlepszą grupę.

Zgłoszenia można przesyłać do klubu do piątku, 13 marca. Regulamin konkursu oraz formularz do pobrania na stronie www.ptps.pila.pl w zakładce PTPS jest NICE.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group