Kierowca bez prawa jazdy wjechał w dom

23.02.2015   Autor: Redakcja
---

W niedzielę wczesnym popołudniem w Margoninie doszło do wypadku drogowego. Pasażer z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wysłany na miejsce zdarzenia patrol ustalił, że 23-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego wjeżdżając samochodem marki audi A3 do Margonina od strony Margońskiej Wsi, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo, które ściął. Następnie przejechał przez pas zieleni i chodnik, gdzie uderzył w bramę i narożnik domu, odbił się i bokiem pojazdu uderzył w małą werandę przed domem.

Kierowcy nic się nie stało, natomiast pasażer z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Policjanci ustalili, że 23-letni Dominik Ch. nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Mężczyzna przyznał funkcjonariuszom, że ukończył kurs na prawo jazdy ale nie zdał egzaminu. Samochód, którym jechał, stanowi jego własność od pół roku – informuje rzecznik chodzieskiej policji.

Przeczytaj więcej o: Margonin, policja chodzież, centrum sportu,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group