Bez punktów w Ostrowcu

31.01.2015   Autor: Magdalena Lach
---

Siatkarki PGNiG Nafta Piła ponownie przegrały. Zawodniczki Łukasza Przybylaka w 18. kolejce Orlen Ligi zagrały na wyjeździe z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Pilanki uległy swoim rywalkom w trzech setach.

Po raz kolejny nie udało się zespołowi z Piły zdobyć cennych ligowych punktów, choć w meczu z teoretycznie równorzędnym rywalem (KSZO Ostrowiec – 9. miejsce w tabeli) te punkty były w zasięgu ręki.

Pierwszy set zawodniczki Przybylaka przegrały po zaciętej walce. Premierowy set zakończył się zwycięstwem gospodyń 29:27. W drugiej partii zdecydowanie pewniej wygrały siatkarki z Ostrowca. Nafciarki w tym secie zdobyły zaledwie 16 oczek.

W trzecim secie pilanki postawiły się zespołowi ze Świętokrzyskiego. Wynik seta oscylował wokół remisu, jednak w końcówce pewniej swoje akcje kończyły gospodynie. Trzeci set zakończył się zwycięstwem Ostrowca 27:25.

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – PGNiG NAFTA PIŁA 3:0 (29:27, 25:16, 27:25)