„Pusta choinka” znów w Kasztanowej

18.11.2014   Autor: Redakcja
---

Pilski Caritas po raz kolejny organizuje akcję „Pusta choinka”. Na drzewku zawieszone zostaną karteczki z życzeniami najuboższych dzieci. Pomóż spełnić ich marzenia.

Centrum Charytatywno – Opiekuńcze Caritas w Pile chce po raz kolejny  wesprzeć najuboższe dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów z Piły i gminy Szydłowo. Dzieci napisać mają, co chciałyby dostać od Gwiazdora. Ma to być jeden, najlepiej materialny prezent: kurtka, buty, przybory szkolne.

Życzenia „zawieszone zostaną” na choince, która ustawiona będzie w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa. Na ozdobach choinkowych wypisana będzie informacja o wieku dziecka, jego imię oraz realna,  materialna potrzebie zgłoszona przez dziecko.

Zrealizować prezent może każdy...

13 grudnia, w godzinach od 13 do 18.30 w Atrium Kasztanowa odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego wolontariusze Caritas, będą zachęcać odwiedzających do podzielenia się sercem i zasponsorowania prezentu świątecznego dla ubogiego dziecka. Prezenty zostaną rozdane 24 grudnia.

Szczegółowych informacji na temat akcji udziela Iwona Thiel i  Emilia Herman - Śmigielska, tel. (67) 216-14-22 lub e-mail: iwonathiel@gmail.com

Partnerem medialnym akcji jest TV Asta i portal Asta24.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group