Groził, że zamknie w piwnicy i zabije

18.11.2014   Autor: Redakcja
---

Złotowscy policjanci dokonali spektakularnego zatrzymania 32-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego, który podczas kłótni z konkubiną groził, że zamknie ją w piwnicy i zabije. Było o krok od tragedii…

Zaczęło się od SMS-a wysłanego od poszkodowanej kobiety do matki, która natychmiast zawiadomiła policję. Kobieta przekazała funkcjonariuszowi treść wiadomości tekstowej, w której córka pisała, że konkubent grozi jej, że ją zabije i że chce wepchnąć ją do piwnicy.

Przerażona matka obawiała się, że może dojść do tragedii, bowiem konkubent córki wielokrotnie wcześniej popadał w konflikt z prawem.

Dyżurny złotowskiej komendy natychmiast polecił dokonanie niezbędnych ustaleń dzielnicowym i funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego złotowskiej komendy. Już po chwili w wyniku intensywnych działań operacyjnych oraz dzięki znajomości topografii terenu, policjanci znaleźli się w okolicy budynków, w których mogła być przetrzymywana młoda kobieta, w miejscowości Stawnica.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, 32-latek szarpał młodą kobietę, próbując wepchnąć ją do piwnicy. W ręku trzymał ostre narzędzie.

Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów przestępca został zatrzymany i trafił do aresztu. Kobieta na szczęście nie odniosła obrażeń.

Przeczytaj więcej o: policja złotów, lotnicza piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group