(Nie)sympatyczny staruszek

05.11.2014   Autor: Redakcja
---

Pilscy policjanci zatrzymali 83-letniego mieszkańca Piły, podejrzanego o kradzież portfela z kurtki kierowcy autobusu komunikacji miejskiej.

Jak ustalili zajmujący się sprawą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile, do kradzieży doszło 1 listopada w autobusie MZK w Pile.  Podczas jazdy starszy pasażer wykorzystał nieuwagę kierowcy i wyjął z kieszeni jego kurtki portfel z dokumentami i pieniędzmi, a następnie spokojnie wysiadł na kolejnym przystanku.

- Analizując zebrane w sprawie materiały funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili, że kradzieży dokonał 83-letni mieszkaniec Piły. W poniedziałek pilscy kryminalni zatrzymali mężczyznę w mieszkaniu przy ulicy Koszyckiej w Pile - informuje sierż. sztab. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Tłumacząc swoje zachowanie stwierdził, że tego dnia wracał od rodziny, a wcześniej wypił trochę alkoholu. Nie potrafił wytłumaczyć swojego postępowania. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. bnp.org.uk

Przeczytaj więcej o: policja, mzk, złodziej, psp walcz,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group