Rekordowa frekwencja na Biegu Jesieni

05.10.2014   Autor: Redakcja
---

To był kolejny udany Bieg Jesieni. 9. odsłonę popularnej w Pile imprezy ukończyło 520 uczestników, co w porównaniu z zeszłoroczną edycją, gdzie na starcie stanęło prawie 400 biegaczy, jest kolejnym rekordem frekwencji.

Piękna pogoda podczas tegorocznego Biegu Jesieni sprawiła, że pilanie w rekordowej liczbie stawili się przy Gościńcu Rębajło. Założenia były te same jak co roku: dobra zabawa i spędzenie czasu w aktywny i zdrowy sposób.

Punktualnie o godz. 11.00 rozpoczął się bieg na dystansie 3,5 kilometra. Najszybciej ten odcinek pokonał pilanin Marek Wasielewski, jednak nie czas ani zwycięzca byli tego dnia najważniejsi.

Trasa biegu nie uległa zmianie jednak z powodu modernizowanego OTW Płotki, meta wyścigu usytuowana była, nie jak zawsze pod wiatą, lecz przy plaży.

Po biegu tradycyjnie na uczestników czekały gorąca grochówka oraz ognisko przy którym uczestnicy dzielili się wrażeniami z biegu.