Szkoła Policji doinwestowana. Komendant główny otworzył halę i boiska [ZDJĘCIA]

25.05.2014   Autor: Redakcja
---

Komendant Główny Policji otworzyły w pilskiej szkole policji nowe obiekty sportowe. W szkole rozbudowana została hala sportowa, powstał też kompleks boisk, siłownia i tor przeszkód.

To pierwsze od wielu lat tak poważne inwestycje w pilskiej szkole policji. Ich realizacja była możliwa m.in. dzięki dofinansowaniu ze środków Komendy Głównej Policji. W ramach inwestycji rozbudowana została m.in. istniejąca hala sportowa. Remont kosztował ponad 2,7 mln zł. W dodatkowych pomieszczeniach znalazły się m.in. siłownia, sala judo, sala ćwiczeń taktyki i techniki policyjnej oraz sale do sportów walki. Oprócz tego dobudowano pomieszczenia dla trenerów, saunę, magazyny i sanitariaty.

Ponad 1,8 mln zł kosztował z kolei kompleks boisk, z którego korzystać będą mogli słuchacze pilskiej szkoły policji. Co ciekawe, boisko do piłki nożnej, które zbudowano w ramach kompleksu sportowego pokryte jest sztuczną nawierzchnią, która posiada certyfikat FIFA. Jest również drugie boisko – wielofunkcyjne – do koszykówki i siatkówki.

Fot. Szkoła Policji w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group