750 porcji to nie wszystko...

17.05.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Trzech mężczyzn i kobieta w wieku od 18 do 22 lat – zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości kryminalnej w Pile. Zarzuty jakie stawiane są podejrzanym to uszkodzenie ciała, włamania oraz posiadanie narkotyków.

Pilscy kryminalni od dłuższego czasu namierzali sprawcę kwietniowego pobicia starszej kobiety na terenie działek przy ul. Paderewskiego w Pile. Poszukiwania przyniosły pożądany efekt kiedy funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań przy ulicy Bydgoskiej w Pile. Na miejscu został zatrzymany ustalony sprawca. Przyznał się do uszkodzenia ciała kobiety, a swoje zachowanie tłumaczył tym, że był bardzo zdenerwowany i chciał wyładować na kimś swoją energię.

Dodatkowo w mieszkaniu przebywały trzy osoby, a wśród kobieta. Okazało się, że jeden z mężczyzn jest sprawcą dwóch włamań do sklepów, do których doszło na początku maja bieżącego roku na terenie Piły. Kobieta ukrywała natomiast środki odurzające w bieliźnie.W trakcie wykonywania czynności przez pilskich kryminalnych okazało się również, że mężczyzna posiadał dużą ilość narkotyków.

- Jeden z zatrzymanych mężczyzn miał przy sobie ponad 750 porcji środków odurzających. Teraz za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności odpowiednio od 3 do 10 lat. – mówi sierż. sztab. Żaneta Kowalska.

fot. źródło: www.pila.policja.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group