Konkurs informatyczny dla gimnazjalistów

27.02.2014   Autor: Redakcja
---

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych na konkurs informatyczny.

Konkurs na na celu rozwijanie zainteresowań, pogłębienie wiedzy oraz weryfikację własnych umiejętności uczestników z dziedziny informatyki. Pozwala także na wyłonienie talentów i kształtowanie ich umiejętności samodzielnego zdobywania i poszerzania wiedzy.

Konkurs organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile jest dwuetapowy: I etap zostanie przeprowadzony on-line 21 marca w godzinach od 16:00 do 20:00, z wykorzystaniem platformy e-learningowej Moodle. Do II etapu konkursu zostanie zakwalifikowanych 20 uczestników, którzy będą rywalizować w pracowni komputerowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych na 1 w Pile, 5 kwietnia o godzinie 10:00.

Główna nagrodą w konkursie jest tablet. Dla wszystkich uczestników finału przewidziane są nagrody rzeczowe. Zakres wiadomości i umiejętności ocenianych w konkursie dotyczy podstawy programowej przedmiotu Informatyka.

Więcej informacji na stronie www.zsp1.pila.pl

Wszystkich zainteresowanych informatyką serdecznie zapraszamy.

 

Przeczytaj więcej o: gimnazjum, konkurs, informatyka,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group