Ranking ZUS: W Pile było fatalnie, jest przeciętnie

06.02.2014   Autor: Redakcja
---

Wykonywany raz na kwartał ranking wszystkich oddziałów ZUS w Polsce pokazuje, że ten działający w Pile zaczynał od samego dna, by w ciągu kilku kolejnych miesięcy wybić się na przyzwoitą pozycję w środku stawki.

ZUS wykonuje badania regularnie mierząc jakość, sprawność oraz efektywność działania wszystkich 43 oddziałów funkcjonujących w naszym kraju. Badanie prowadzone jest m.in. poprzez uzyskiwanie opinii od petentów, którzy pojawiają się w danym oddziale by załatwić swoje sprawy. Ich zdanie ma niebagatelne znaczenie dla miejsca danej jednostki w zbiorczym zestawieniu.

Obecnie znane są wyniki za pierwsze trzy kwartały 2013 roku. Pilski oddział ZUS zaczynał fatalnie, bo od najniższego z możliwych miejsc, a więc w siódmej kategorii. Takie same wyniki osiągnęły w tamtym czasie tylko oddziały we Wrocławiu oraz Łodzi. W drugim kwartale minionego roku pozycja pilskiego oddziału była już nieco lepsza. Jego kategoria została skorygowana z siódmej na piątą, co jednak nadal było jednym z najgorszych wyników w całym kraju. Trzeci kwartał przyniósł już zdecydowany awans. Pilski ZUS znalazł się w czwartej kategorii sklasyfikowanych, a więc mniej więcej w środku stawki.

Najwyższe noty w trzecim kwartale uzyskał ZUS w Jaśle, który na początku minionego roku znajdował się w dolnej połowie zestawienia. Regularnie miejsce w czołówce w czasie całego badanego okresu uzyskiwały tymczasem tylko oddziały w Częstochowie i Białymstoku.

Przeczytaj więcej o: zus, ranking, oddział piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group