Triathlon z bonusem

21.01.2014   Autor: Redakcja
---

W połowie sierpnia po raz pierwszy w historii Piły w naszym mieście odbędą się zawody triathlonowe. Jakby tego było mało, nie będą to zwykłe zmagania, gdyż będą trwać przez aż trzy dni.

Takiej formuły nie ma nigdzie w Europie, a chyba także na świecie - zapewnia Piotr Nowacki, organizator zawodów. Zapisy odbywają się na stronie www.tourdetri.pl. Tam znajduje się formularz zgłoszeniowy i cały regulamin imprezy. Maksymalnie będzie można przyjąć trzysta osób. Warto więc intensywnie przemyśleć tę opcję i jak najszybciej zapisać się na listę startową.

A co czyni te zawody tak wyjątkowymi? Przede wszystkim trzydniowa formuła. Dla niektórych już sam udział w triathlonie może okazać się morderczy, a w Pile triathlon będzie tylko jedną z części zmagań. Pierwszego dnia, a więc 15 sierpnia czeka nas 0,4 km pływania, 8 km jazdy na rowerze i 3 km biegu. Drugiego dnia, a więc 16 sierpnia 5 km biegu, 20 km jazdy na rowerze i ponownie 3 km biegu oraz po krótkiej przerwie 1,5 km pływania i 5 km biegu. Ostatniego dnia, czyli w niedzielę 17 sierpnia zawodnicy zmierzą się z wyzwaniem typowo triathlonowym, a więc zaczną od 0,95 km pływania, 45 km jazdy na rowerze oraz 10 km biegu.

Przeczytaj więcej o: pila, Płotki, triathlon,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group