Asta Video Fest

Włamywacz zatrzymany

17.01.2014   Autor: Redakcja
---

Przynajmniej dwóch włamań do budynków jednorodzinnych dokonał na przestrzeni zaledwie dwóch tygodni zatrzymany właśnie 20-letni pilanin. Możliwe jednak, że mężczyzna odpowiada za więcej tego typu przestępstw.

Policjanci zatrzymali mężczyznę wczoraj na terenie Piły. W jego mieszkaniu znaleziono biżuterię i gotówkę, co pozwoliło wstępnie potwierdzić, iż jest on odpowiedzialny za dokonanie przynajmniej dwóch włamań na terenie naszego miasta. Do pierwszego doszło w noc sylwestrową na ulicy Orlej w Pile. Po raz drugi mężczyzna zaatakował dwa tygodnie później na ulicy Zakątek.

Prowadzący dochodzenie policjanci od początku nie wykluczali, że sprawy mogą być ze sobą powiązane. Włamywacz nie wykazywał bowiem szczególnej finezji przy dokonywaniu włamań. Do pierwszego z budynków dostał się wybijając w nim szybę, a do drugiego wyważając zamek w drzwiach.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Niewykluczone jednak, że 20-latkowi zostaną postawione kolejne zarzuty, gdyż jak podkreślają policjanci sprawa ma charakter rozwojowy.

Przeczytaj więcej o: policja, włamanie, zatrzymany,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group