Asta Video Fest

Credo Futsal jedzie do wicelidera

30.12.2013   Autor: Redakcja
---

Przed krótką przerwą w rozgrywkach piłkarze KS Credo Futsal Piła zmierzyli się na swoim parkiecie z liderem tabeli drugiej ligi futsalu, a już w tym tygodniu pojadą na halę, na której przyjmie ich wicelider, czyli Celuloza Kostrzyn.

Pilanie w ostatnim spotkaniu ligowym, które rozegrano 22 grudnia mierzyli się w hali PWSZ z Cuprum Polkowice, dwukrotnym mistrzem Polski w futsalu, a obecnie liderem rozgrywek drugoligowych w strefie lubuskiej. Terminarz ułożył się tak ciekawie, że już w następnej serii spotkań KS Credo Futsal Piła czeka kolejna konfrontacja z faworytem rozgrywek. Tym razem będzie to mecz z zajmującą drugie miejsce w klasyfikacji Celulozą Kostrzyn.

Rozpocznie się ono w dość nietypowym terminie, bo w sobotę o godzinie 14:00 w Kostrzynie nad Odrą. Będzie to pierwszy w tym sezonie mecz piłkarzy z Piły, który przyjdzie im rozegrać właśnie tego dnia tygodnia. Wcześniej wszystkie sześć spotkań z udziałem KS Credo Futsal odbywało się w niedziele. Nasi piłkarze ugrali w nich dziewięć punktów i w klasyfikacji zajmują piąte miejsce.

Przeczytaj więcej o: credo, mecz, kostrzyn, futsal,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group