W Nowy Rok na rowerze

27.12.2013   Autor: Redakcja

4 stycznia w Czarnkowie odbędzie się X edycja Noworocznego Rajdu Rowerowego. To z pewnością dobra okazja do rozpoczęcia realizacji postanowień noworocznych.

Koniec grudnia to jak zawsze okres, w jakim obiecujemy sobie realizację postanowień, za które zabierzemy się wraz z nastaniem Nowego Roku. Wśród nich najczęściej wymieniamy wzmożoną aktywność fizyczną, która ma dać nam zdrowie, energię i radość z życia. Mieszkańcy Czarnkowa za realizację swoich postanowień będą mogli zabrać się już 4 stycznia.

Wtedy to o godzinie 10:00 spod Czarnkowskiego Domu Kultury wystartuje tradycyjny "Noworoczny Rajd Rowerowy". Będzie to już dziesiąta, a więc jubileuszowa edycja tej imprezy, a co za tym idzie, tym bardziej warto wziąć w niej udział. Do pokonania na rowerze będzie 20-30 kilometrów, a ostateczny przebieg trasy zależy od warunków atmosferycznych.

Jeśli planujecie pojawić się na starcie, pamiętajcie o wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa pod numerem telefonu (67) 255-26-51. Członkowie Rowerowej Sekcji Turystycznej powinni także pamiętać o wpisowym w wysokości 1 zł. Pozostali uczestnicy rajdu zapłacą 2 zł. W zamian otrzymają ciepłe napoje oraz będą mogli wznieść symboliczny toast sylwestrowy i wziąć udział w zorganizowanym dla nich ognisku z kiełbaskami.

Przeczytaj więcej o: Czarnków, rajd rowerowy, nowy rok,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group