Nie siedź w domu w Święta! Może do kina? [zwiastuny]

25.12.2013   Autor: Redakcja
---

Jeśli macie już dość siedzenia przy świątecznym stole warto gdzieś się ruszyć. Pilskiej kino Helios zafundowało dziś (25 grudnia) widzom aż trzy przedpremierowe pokazy. Sprawdźcie na co wybrać się do kina w święta. 

Na początek klasyk "Hobbit: Pustkowie Smauga", czyli druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji „Hobbita"

"Skubani" to film idealny na rodzinny wypad do kina. Przezabawna historia dwóch indyków, które odkrywają wehikuł czasu w tajemniczym laboratorium rządowym i decydują się wrócić do pierwszego Święta Dziękczynienia, aby usunąć swoich pobratymców z menu.

Na dokładkę klasyk "Królowa śniegu", czyli opowieść o Kaju, Gerdzie i złej królowej. W filmie postaciom swoich głosów użyczyli m.in.:  Małgosia Socha, Arek Jakubik, Maciek Rock, Ola Kowalicka i Beniamin Lewandowski.

Przeczytaj więcej o: kino piła, helios piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group