Asta Video Fest

Były mistrz Polski zagra w Pile

19.12.2013   Autor: Redakcja
---

W najbliższą niedzielę kolejne trudne zadanie przed zawodnikami KS Credo Futsal Piła. Tym razem do naszego miasta przyjedzie dwukrotny mistrz Polski i aktualny lider tabeli drugiej ligi Cuprum Polkowice.

Polkowiczanie sukcesy święcili dawno temu, gdy futsal w naszym kraju stawiał dopiero pierwsze kroki. Niemniej mistrzostw Polski z 1997 i 1998 roku nie odbierze tej drużynie już nikt i z pewnością właśnie te tytuły są dumą drużyny z województwa dolnośląskiego.

Dumą Piły tymczasem staje się powoli KS Credo Futsal. Nasz klub znajduje się wprawdzie na początku swojej drogi ku sukcesom, ale już teraz gromadzi wokół siebie liczne grono kibiców, którzy już nie tylko stawiają się w komplecie na spotkaniach we własnej hali, ale także towarzyszą zespołowi w meczach wyjazdowych.

Tym razem fani nie muszą jechać daleko. W niedzielę 22 grudnia KS Credo Futsal Piła zagra w hali PWSZ przy ulicy Podchorążych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30, a wstęp na nie będzie bezpłatny.

Przeczytaj więcej o: credo, mecz, futsal, polkowice,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group