Biegacze kończą sezon

29.11.2013   Autor: Magdalena Lach
---

Członkowie największego klubu biegowego w Pile podsumowali kończący się właśnie sezon. Podczas uroczystego zakończenia nie zabrakło wyróżnień dla najlepszych zawodników.

Klub Biegowy 4Run Team Piła zrzesza obecnie ponad siedemdziesięciu amatorów biegania. W jego barwach występują przede wszystkim pilanie, ale są też zawodnicy z dalszych okolic, między innymi prężnie działająca grupa 4Run Team z Bydgoszczy.

Spotkanie podsumowujące odbyło się w Hotelu Gromada w Pile. Poprowadził je prezes Klubu, Marek Jaroszewski, który przyznaje, że rok 2013 był udany dla jego podopiecznych - Obecny sezon obfitował w wiele sukcesów indywidualnych i drużynowych 4Run Teamu. Najbardziej cieszy nas z pewnością fakt, iż tak wiele osób zdecydowało się na rozpoczęcie przygody z bieganiem. Trenują z nami nastolatkowie i seniorzy. W tym roku w ramach II Muzycznej Ćwiartki zorganizowaliśmy Sztafetę Pokoleń, która jeszcze dobitniej pokazała, że biegać może każdywyjaśnia Jaroszewski. -  Przed nami przygotowania do kolejnych startów, w planach jest oczywiście także trzecia edycja Ćwierćmaratonu Muzycznego – kończy prezes KB 4Run Team Piła.

Podczas spotkania wyróżnienia za reprezentowanie barw klubowych oraz działalność na rzecz 4Run Teamu odebrali: Waldemar Pytlarz (Piła), Bartosz Kryske (Białe Błota), Tomasz Biesiada (Bydgoszcz), Katarzyna Wrotecka (Ujście), Magdalena Plaszczyk (Piła) oraz Alina Sznabel (Piła).

Po części oficjalnej zawodnicy wraz z osobami towarzyszącymi oddali się szaleństwom na parkiecie, które trwały do późnych godzin nocnych.

Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć biegowe treningi pod okiem profesjonalnego trenera i poznać innych ludzi, dla których bieganie to wielka pasja, zapraszamy na czwartkowe treningi. Rozpoczynają się one o godzinie 18:30 przy sklepie 4Run na ul. Bohaterów Stalingradu 5.

fot. Materiały prasowe 4Run Team Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group