Asta Video Fest

Mecz z Mistrzem Polski

08.11.2013   Autor: Redakcja
---

W najbliższą sobotę, 9 listopada o godzinie 18:00 siatkarki PGNiG Nafta Piła zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z aktualnym Mistrzem Polski - Atomem Trefl Sopot.

Sopocianki będą zdecydowanymi faworytkami tego pojedynku, jednak to jest sport i wszystko może się zdarzyć. Z pewnością choćby punkt przywieziony przez pilanki z Sopotu będzie sporym sukcesem. Nastawienie naszych zawodniczek na pewno będzie bojowe.

Atomówki aktualnie zajmują trzecią pozycję w ligowej tabeli, siatkarki Nafty plasują się na ostatnim miejscu, ale mecz podopiecznych Wiesława Popika z Siódemką Legionowo pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Zwycięstwo odniesione we własnej hali w potyczce z drużyną z Legionowa, dało wiele radości pilskim sympatykom siatkówki. W sobotę o powtórkę będzie ciężko, ale pilanki na pewno dadzą z siebie wszystko.

Teraz podstawowym celem zespołu jest wywalczenie miejsca w pierwszej ósemce, zagwarantuje to spokojne utrzymanie w lidze. Siatkarki Nafty mają jednak wyższe aspiracje i dlatego ich gra powinna zagwarantować sporo emocji kibicom w Pile.

Mecz Atom Trefl Sopot - PGNiG Nafta Piła odbędzie się 9 listopada o godzinie 18:00.

fot. Robert Judycki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group