Łatwo, szybko i wygodnie

24.10.2013   Autor: Redakcja
---

W ten sposób można kupić bilet autobusowy komunikacji miejskiej w Pile. Nowa aplikacja SkyCash właśnie jest w Pile. Posiadacze smartfonów mogą już z niej korzystać.

MZK wprowadził nowy system kupowania biletów autobusowych. Ma on być dużym ułatwieniem dla pasażerów. To wszystko jest możliwe za sprawą aplikacji SkyCash.

- Dajemy naszym pasażerom więcej możliwości korzystania z usług MZK. A im tych możliwości jest więcej, tym lepiej. Dziś nawet dzieci posługują się telefonami komórkowymi, czy smartfonami i mogą korzystać z aplikacji - mówi Antoni Serwacki, Prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Kupno biletów to tylko jedna z możliwości korzystania ze SkyCash. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą robić natychmiastowe przelewy, czy doładować telefon. Choć brzmi skompilowanie, to obsługa jest bardzo prosta.

- Podczas uruchomienia aplikacji system przeprowadzi nas przez krótki proces rejestracji. Możemy też dodać do naszego konta SkyCash kartę płatniczą, dzięki której będziemy mogli dokonać między innymi kupna biletów. Aplikacja jest intuicyjna w związku z tym daje nam możliwość nie tylko zakupu biletu MZK, ale i biletu PKP, czy biletu do kina. Dzięki SkyCash możemy też opłacić rachunki za gaz, prąd, czy telewizję kablową - mówi Adam Krypel, przedstawiciel operatora SkyCash.

Aplikacja z powodzeniem działa już w wielu innych miastach. W Pile powoli również się przyjmuje. To, czy się sprawdzi, ocenią już pasażerowie.

Przeczytaj więcej o: pila, mzk, bilety, skycash, kupno,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group