Porażka kadetów

21.10.2013   Autor: Magdalena Lach
---

Juniorzy młodsi Uczniowskiego Klubu Sportowego SMS Joker Piła rozegrali mecz Wielkopolskiej Ligi Kadetów. Siatkarze Marka Malinowskiego we własnej hali doznali porażki z zespołem Progress Września.

Zdecydowanym faworytem meczu byli gospodarze. Zawodnicy Marka Malinowskiego zgodnie z planem rozpoczęli mecz od zwycięstwa 25:21. Na tym jednak skończyła się dobra dyspozycja uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Pile.

W drugim secie mniej błędów popełniali przyjezdni, którzy pewnie zwyciężyli go 25:12. Najbardziej emocjonująca była trzecia odsłona pojedynku, gdzie dopiero gra na przewagi zadecydowała o zwycięstwie. Więcej spokoju zachowali siatkarze Progressu Września, a set zakończył się wynikiem 28:26 dla gości.

Czwarty i jak się okazało ostatni set meczu z udziałem pilskiej młodzieży również był zacięty, jednak w końcówce siatkarzom SMS-u ponownie zabrakło doświadczenia i boiskowej rutyny. Set numer 4 zakończył się zwycięstwem drużyny z Wrześni 26:24 i cały mecz w stosunku 3:1.

UKS SMS JOKER PIŁA – PROGRESS WRZEŚNIA 1:3 (25:21, 12:25, 26:28, 24:26)