Turniej dla dzieci

05.09.2013   Autor: Redakcja
---

7 września, na jadwiżyńskim Orliku, zostanie rozegrany turniej piłki nożnej. Nie będą to jednak zwykłe zawody sportowe. Oprócz zmagań piłkarzy, odbędzie się także zbiórka artykułów szkolnych dla dzieci.

Do rywalizacji sportowej przystąpi pięć zespołów: Praktiker, Rastamani, Śródmieście, Ultras Polonia Piła oraz gospodarze turnieju - Jadwiżyn. Zwycięski zespół otrzyma puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Jadwiżyn. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00.

Sport - sportem, ale sobotnia impreza ma charakter charytatywny. Podczas, gdy drużyny będą toczyły boiskowe boje, będzie trwała zbiórka rzeczy, potrzebnych dzieciom w szkole. Dlatego każdy, kto może, proszony jest o przyniesienie zeszytów, kredek, długopisów, farbek, plasteliny i innych artykułów szkolnych. Mile widziane będą także maskotki i różnego rodzaju zabawki. Osoby, które wesprą zbiórkę, otrzymają upominek.

Choć cel jest szczytny, to piłkarze na pewno nie będą odpuszczać. Każdy bowiem chce wygrać i wejść w posiadanie pucharu ufundowanego przez prezesa.

Przeczytaj więcej o: pilka nozna, pomoc, turniej, dzieci, szkola, jadwiżyn, zbiórka,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group