Harmonogram wywozów odpadów

20.08.2013   Autor: Redakcja

Poniżej prezentujemy harmonogram wywozów odpadów.

 

ODPADY

MIEJSCOWOŚCI / ULICE

DATA

GMINA BIAŁOŚLIWIE

KOMUNALNE

Nieżychowo, Nieżychówko, Krostkowo, Dębówko Nowe, Dębówko Stare, Tomaszewo

20 sierpnia, wtorek

Białośliwie, Dworzakowo, Jańczyn, Otylin, Wymysłowo,Kocik Młyn

22 sierpnia, czwartek

Pobórka Wielka, Nieżychowo - przy trasie, Pobórka Mała

23 sierpnia, piątek

SEGREGOWANE

Nieżychowo, Nieżychówko, Krostkowo, Dębówko Nowe,Dębówko Stare, Tomaszewo, Białośliwie, Dworzakowo, Jańczyn, Otylin, Wymysłowo, Kocik Młyn, Pobórka Wielka, Nieżychowo – przy trasie, Pobórka Mała

3 września, wtorek
(raz w miesiącu)

BIODEGRADOWALNE

Nieżychowo, Nieżychówko, Krostkowo, Dębówko Nowe, Dębówko Stare, Tomaszewo, Białośliwie, Dworzakowo, Jańczyn, Otylin, Wymysłowo, Kocik Młyn, Pobórka Wielka, Nieżychowo – przy trasie, Pobórka Mała

2 września, poniedziałek

GMINA CZARNKÓW

KOMUNALNE

Śmieszkowo, Grzępy, Białężyn, Huta, Komorzewo, Ciążyń, Hutka, Sobolewo, Gębiczyn, Paliszewo, Śluza, Walkowice, Romanowo Górne, Romanowo Dolne, Lipica, Osuch, Brzeźno, Sarbka, Sarbia, Marunowo

26 sierpnia, poniedziałek

Bukowiec, Gajewo, Pomorska Wola, Książnica, Piaski, Jędrzejewo, Plany, Kaźmierówka, Jesionowo, Średnica, Mikołajewo, Ciszkowo, Górna n/ Notecią, Goraj-Zamek, Pianówka, Zofiowo, Kuźnica Czarnkówska + osiedle Leśne, Śmietankowo, Radolinek, Radosiew

27 sierpnia, wtorek

SEGREGOWANE

Śmieszkowo, Grzępy, Białężyn, Huta, Komorzewo, Ciążyń, Hutka, Sobolewo, Gębiczyn,Gębice,Huby k/Gębic, Paliszewo, Śluza, Walkowice, Romanowo Górne, Romanowo Dolne, Lipica, Osuch, Brzeźno, Sarbka, Sarbia, Marunowo, Bukowiec, Gajewo, Pomorska Wola, Książnica, Piaski, Jędrzejewo, Plany, Kaźmierówka, Jesionowo, Średnica, Mikołajewo, Ciszkowo, Górna n/ Notecią, Goraj-Zamek, Pianówka, Zofiowo, Kuźnica Czarnkówska + osiedle Leśne, Śmietankowo, Radolinek, Radosiew

11 września, środa

BIODEGRADOWALNE

Śmieszkowo, Grzępy, Białężyn, Huta, Komorzewo, Ciążyń, Hutka, Sobolewo, Gębiczyn, Gębice, Huby k/Gębic Paliszewo,

Śluza, Walkowice, Romanowo Górne, Romanowo Dolne, Lipica, Osuch, Brzeźno, Sarbka, Sarbia, Marunowo, Bukowiec, Gajewo, Pomorska Wola, Książnica, Piaski, Jędrzejewo, Plany, Kaźmierówka, Jesionowo, Średnica, Mikołajewo, Ciszkowo, Górna n/ Notecią, Goraj-Zamek, Pianówka, Zofiowo, Kuźnica Czarnkówska + osiedle Leśne, Śmietankowo, Radolinek, Radosiew

22 sierpnia, czwartek

GMINA JASTROWIE

KOMUNALNE

Jastrowie ul.: Wojska Polskiego,Kruczkowskiego, Przemysłowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Miła, Brzozowa, Narutowicza, Świętojańska, Zaułku Świętoj., Słoneczna, Grunwaldzka, Mickiewicza, Kościelna, Kilińszczaków,

Kilińskiego, Kolejowa, Kieniewicza, Jagiellońska, Cmentarna, Roosevelta, Dworcowa, Byszki, Hajdy, Granicznaj, Jeziorna, Polna

26 sierpnia, poniedziałek

Jastrowie:Spółdzielnia Mieszkaniowa:Roosevelta,

ZGM (Kieniewicza, Wojska Polskiego, Brzozowa, Mickiewicza, Kilińszczaków, Jagiellońska, Roosevelta, Kolejowa)

27 sierpnia, wtorek

Samborsko, Brzeźnica, Sypniewo, Sypniewo-Kolonia, Budy, Budy-Folwark, Smolary, Trzebieszki, Prądy, Piaski, Sypniewko, Sypniewko Folwark, Zagórze, Jastrowie ul. Kilińszczaków "za torami"

28 sierpnia, środa

Nadarzyce, Brzeźnica Kolonia,

Jastrowie:Spółdzielnia Mieszkaniowa: Wojska Polskiego 37, ZGM (Żymierskiego, Konopnickiej, 1 Maja, Słowackiego, 2 Lutego, 10 Pułku Piechoty, Jedności Robotniczej)

22 sierpnia, czwartek

Jastrowie ul.:Wądołek, Żymierskiego, Konopnickiej,

Słowackiego, 1 Maja, Al. Wolności, Poniatowskiego, 10 Pułku Piechoty, 2-go Lutego, Inwalidów, Fabryczna, Jedności Robotniczej, Liszyka, Zawiszy, Ludowa, Sikorskiego, Okrężna, Krótka, Leśna, Klonowa, Jodłowa, Boczna, Bukowa, Cicha, Młyńska, Puławskiego, Spokojna, Zawiszy, Zygmunta III Wazy i okoliczne nie ujęte

23 sierpnia, piątek

GMINA KACZORY

KOMUNALNE

Prawomyśl, Rzadkowo, Morzewo, Brodna, Zelgniewo, Kaczory

21 sierpnia, środa

Krzewina, Dziembowo, Dziembówko

20 sierpnia, wtorek

Równopole, Byszewice

22 sierpnia, czwartek

Śmiłowo, Jeziorki

23 sierpnia, piątek

SEGREGOWANE

Prawomyśl, Rzadkowo, Morzewo, Brodna, Zelgniewo, Kaczory, Krzewina, Dziembowo, Dziembówko, Równopole, Byszewice, Śmiłowo, Jeziorki

4 września, środa (raz w miesiącu)

BIODEGRADOWALE

Prawomyśl, Rzadkowo, Morzewo, Brodna, Zelgniewo, Kaczory, Krzewina, Dziembowo, Dziembówko, Równopole, Byszewice, Śmiłowo, Jeziorki

26 sierpnia, poniedziałek

GMINA KRAJENKA

KOMUNALNE

Krajenka ulice: Młyńska, Kościuszki, Winiary, Ogrodowa,Szkolna,Mickiewicza,Rynek, Jagiełły, Toruńska, Targowa,Matejki, Sikorskiego, Łódzka, 1-go Maja, Zielna, Floriańska, Krótka, Polna, Witosa, V Dzielnicy, Wojska Polskiego, Sportowa, Złotowska, Parkowa, Okrężna, Działkowa, Poprzeczna, Końcowa

19 sierpnia, poniedziałek

Skórka, Dolnik, Paruszka, Głubczyn, Maryniec, Augustowo

21 sierpnia, środa

Krajenka ulice: Grochowskiego,Domańskiego, 30-go

Stycznia, Kwiatowa, Sosnowa, Różana, Brzozowa, Lipowa, Dworcowa, Bydgoska, Słowackiego, Polańskiego, Danaborskiego, Sienkiewicza, Krajenka Wybudowanie

22 sierpnia, czwartek

Podróżna, Śmiardowo Krajeńskie, Czajcze, Dąbrowa, Wąsoszki, Łońsko, Barankowo, Tarnówczyn, Pogórze, Żeleźnica Leśnik

17 sierpnia, sobota

SEGREGOWANE

Krajenka ulice: Grochowskiego, Domańskiego,

30-go Stycznia, Kwiatowa, Sosnowa, Różana, Brzozowa,

Lipowa, Dworcowa, Bydgoska, Słowackiego, Polańskiego,

Danaborskiego, Sienkiewicza, Krajenka Wybudowanie, Skórka, Dolnik, Paruszka, Głubczyn, Maryniec, Augustowo

21 sierpnia, środa

Krajenka ulice: Młyńska, Kościuszki, Winiary, Ogrodowa,

Szkolna, Mickiewicza, Rynek, Jagiełły, Toruńska, Targowa,

Matejki, Sikorskiego, Łódzka, 1-go Maja, Zielna, Floriańska, Krótka, Polna, Witosa, V Dzielnicy, Wojska Polskiego, Sportowa, Złotowska, Parkowa, Okrężna, Działkowa, Poprzeczna, Końcowa, Podróżna, Śmiardowo Krajeńskie, Czajcze, Dąbrowa, Wąsoszki, Łońsko, Barankowo, Tarnówczyn, Pogórze, Żeleźnica

28 sierpnia, środa

BIODEGRADOWALNE

Krajenka ulice: Młyńska, Kościuszki, Winiary, Ogrodowa,Szkolna,Mickiewicza,Rynek, Jagełły, Toruńska, Targowa,Matejki, Sikorskiego, Łódzka, 1-go Maja, Zielna, Floriańska, Krótka, Polna, Witosa, V Dzielnicy, Wojska Polskiego, Sportowa, Złotowska, Parkowa, Okrężna, Działkowa, Poprzeczna, Końcowa, Grochowskiego,Domańskiego, 30-go

Stycznia, Kwiatowa, Sosnowa, Różana, Brzozowa, Lipowa, Dworcowa, Bydgoska, Słowackiego, Polańskiego, Danaborskiego, Sienkiewicza, Krajenka Wybudowanie, Skórka, Dolnik, Paruszka, Głubczyn, Maryniec, Augustowo, Podróżna, Śmiardowo Krajeńskie, Czajcze, Dąbrowa, Wąsoszki, Łońsko, Barankowo, Tarnówczyn, Pogórze, Żeleźnica Leśnik

19 sierpnia, poniedziałek

GMINA MIASTECZKO KRAJEŃSKIE

KOMUNALNE

Grabówno, Grabionna, Okaliniec, Solnówek

21 sierpnia, środa

Wolsko Górne, Wolsko Dolne, Arentowo, Miasteczko Krajeńskie, Brzostowo Stare, Brzostowo Nowe, Huby, Arentowo

12 sierpnia, c zwartek

SEGREGOWANE

Grabówno, Grabionna, Okaliniec, Solnówek,Wolsko Górne, Wolsko Dolne, Arentowo, Miasteczko Krajeńskie, Brzostowo Stare, Brzostowo Nowe, Huby, Arentowo

27 sierpnia, wtorek

BIODEGRADOWALNE

Grabówno, Grabionna, Okaliniec, Solnówek,Wolsko Górne, Wolsko Dolne, Arentowo, Miasteczko Krajeńskie, Brzostowo Stare, Brzostowo Nowe, Huby, Arentowo

26 sierpnia, poniedziałek

GMINA OKONEK

KOMUNALNE

Podgaje,Wądołek, Pniewo, Borucino, Ciosaniec, Dolnik, Chwalimie, Lędyczek, Łomczewko, Ryczynka, Okonek

Babi Dwór, Lotyń, Kruszka, Brzozówka, Borki, Przybysław, Drzewice, Wojnówko, Glinki Mokre, Glinki Suche, Lubniczka, Lubnica, Skoki, Węgorzewo, Brokęcino, Anieliny

23 sierpnia, piątek

SEGREGOWANE

Podgaje,Wądołek, Pniewo, Borucino, Ciosaniec, Dolnik, Chwalimie, Lędyczek, Łomczewko, Ryczynka, Okonek

Babi Dwór, Lotyń, Kruszka, Brzozówka, Borki, Przybysław, Drzewice, Wojnówko, Glinki Mokre, Glinki Suche, Lubniczka, Lubnica, Skoki, Węgorzewo, Brokęcino, Anieliny

9 września, poniedziałek

BIODEGRADOWALNE

Podgaje,Wądołek, Pniewo, Borucino, Ciosaniec, Dolnik, Chwalimie, Lędyczek, Łomczewko, Ryczynka, Okonek

Babi Dwór, Lotyń, Kruszka, Brzozówka, Borki, Przybysław, Drzewice, Wojnówko, Glinki Mokre, Glinki Suche, Lubniczka, Lubnica, Skoki, Węgorzewo, Brokęcino, Anieliny

20 sierpnia, wtorek

GMINA SZYDŁOWO

KOMUNALNE

Kotuń, Kłoda, Róża Wielka, Róża Mała, Różanka, Leżenica, Gądek, Cyk, Kolonia Leżenica, Róża Wielka Wybudowania, Dolaszewo Wieś, Dolaszewo Osiedle,

Zawada

20 sierpnia, wtorek

Dobrzyca, Krępsko,Płytnica, Tarnowo, Stara Łubianka, Nowa Łubianka, Zabrodzie, Czaplino, Pokrzywnica, Nowy Dwór, Furman, Jaraczewo, Szydłowo, Skrzatusz, Dąbrowa, Klęśnik, Pluty, Coch, Wildek

21 sierpnia, środa

Zawada Osiedle

22 sierpnia, czwartek

SEGREGOWANE

Kotuń, Kłoda, Róża Wielka, Róża Mała, Różanka, Leżenica, Gądek, Cyk, Kolonia Leżenica, Róża Wielka Wybudowania, Dolaszewo Wieś, Dolaszewo Osiedle,

Zawada, Dobrzyca, Krępsko,Płytnica, Tarnowo, Stara Łubianka, Nowa Łubianka, Zabrodzie, Czaplino, Pokrzywnica, Nowy Dwór, Furman, Jaraczewo, Szydłowo, Skrzatusz, Dąbrowa, Klęśnik, Pluty, Coch, Wildek

19 września, czwartek

BIODEGRADOWALNE

Dolaszewo Osiedle, Zawada Osiedle

2 września, poniedziałek

Kotuń, Kłoda, Róża Wielka, Róża Mała, Różanka, Leżenica, Gądek, Cyk, Kolonia Leżenica, Róża Wielka Wybudowania, Dolaszewo Wieś, Zawada Wieś, Dobrzyca, Krępsko,Płytnica, Tarnowo, Stara Łubianka, Nowa Łubianka, Zabrodzie, Czaplino, Pokrzywnica, Nowy Dwór, Furman, Jaraczewo, Szydłowo, Skrzatusz, Dąbrowa, Klęśnik, Pluty, Coch, Wildek

28 sierpnia, środa

GMINA UJŚCIE

KOMUNALNE

Chrustowo, Nowa Wieś Ujska, Węglewo, Jabłonowo

26 sierpnia, poniedziałek

Bronisławki, Kruszewo, Mirosław

20 sierpnia, wtorek

Ujście

21 sierpnia, środa

Ługi Ujskie, Byszki

22 sierpnia, czwartek

Zabudowa wielorodzinna Ujście: Os. Hutnika, Os. Górne,

Os. Szklary II, Os. Strzelecka, Nowa Wieś Ujska

22 sierpnia, czwartek i 26 sierpnia, poniedziałek

SEGREGOWANE

Chrustowo, Nowa Wieś Ujska, Węglewo, Jaśkowo, Jabłonowo, Bronisławki, Kruszewo, Mirosław, Ujście, Ługi Ujskie, Byszki

11 września, środa

BIODEGRADOWALNE

Chrustowo, Nowa Wieś Ujska, Węglewo, Jaśkowo, Jabłonowo, Bronisławki, Kruszewo, Mirosław, Ujście, Ługi Ujskie, Byszki

21 sierpnia, środa

GMINA WYRZYSK

KOMUNALNE

Glesno, Gleszczonek, Bagdad, Bielawy, Dobrzyniewo, Kościerzyn Wielki, Falmierowo, Wyrzysk Skarbowy, Polinowo, Klawek, Masłowo, Marynka, Gromadno, Auguścin

20 sierpnia, wtorek

Wyrzysk

22 sierpnia, czwartek

Komorowo, Anusin, Karolewo, Polanowo, Zielona Góra, Wiernowo, Kosztowo, Rzęszkowo, Stefanowo, Ruda, Dąbki, Żelazno, Konstantynowo, Młotkówko, Bąkowo, Żuławki, Ostrówek, Osiek, Wyciąg, Pracz

23 sierpnia, piątek

SEGREGOWANE

Glesno, Gleszczonek, Bagdad, Bielawy, Dobrzyniewo, Kościerzyn Wielki, Falmierowo, Wyrzysk Skarbowy, Polinowo, Klawek, Masłowo, Marynka, Gromadno, Auguścin, Wyrzysk, Komorowo, Anusin, Karolewo, Polanowo, Zielona Góra, Wiernowo, Kosztowo, Rzęszkowo, Stefanowo, Ruda, Dąbki, Żelazno, Konstantynowo, Młotkówko, Bąkowo, Żuławki, Ostrówek, Osiek, Wyciąg, Pracz

20 sierpnia, wtorek

BIODEGRADOWALNE

Glesno, Gleszczonek, Bagdad, Bielawy, Dobrzyniewo, Kościerzyn Wielki, Falmierowo, Wyrzysk Skarbowy, Polinowo, Klawek, Masłowo, Marynka, Gromadno, Auguścin, Wyrzysk, Komorowo, Anusin, Karolewo, Polanowo, Zielona Góra, Wiernowo, Kosztowo, Rzęszkowo, Stefanowo, Ruda, Dąbki, Żelazno, Konstantynowo, Młotkówko, Bąkowo, Żuławki, Ostrówek, Osiek, Wyciąg, Pracz

27 sierpnia, wtorek

GMINA WYSOKA

KOMUNALNE

Mościska, Bądecz, Kostrzynek, Nowa Rudna, Gmurowo, Kijaszkowo, Rudna, Sedziniec, Stare, Tłukomy

20 sierpnia, wtorek

Czajcze, Jeziorki Kosztowskie, Młotkowo

22 sierpnia, czwartek

Wysoka, Wysoczka, Wysoka Mała, Wysoka Wielka

23 sierpnia, piątek

SEGREGOWANE

Mościska, Bądecz, Kostrzynek, Nowa Rudna, Gmurowo, Kijaszkowo, Rudna, Sedziniec, Stare, Tłukomy, Czajcze, Jeziorki Kosztowskie, Młotkowo, Wysoka, Wysoczka, Wysoka Mała, Wysoka Wielka

27 sierpnia, wtorek

BIODEGRADOWALNE

Mościska, Bądecz, Kostrzynek, Nowa Rudna, Gmurowo, Kijaszkowo, Rudna, Sedziniec, Stare, Tłukomy, Czajcze, Jeziorki Kosztowskie, Młotkowo, Wysoka, Wysoczka, Wysoka Mała, Wysoka Wielka

20 sierpnia, wtorek

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group