Włamywacz pod kluczem

27.07.2013   Autor: Redakcja
---

 Policjanci z Krzyża Wielkopolskiego zatrzymali 29-letniego mieszkańca Szamotuł, który włamał się do jednego ze sklepów spożywczych w Drawskim Młynie.

Policjanci z Krzyża Wielkopolskiego otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów spożywczych w Drawskim Młynie. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń nieznany sprawca przedostał się do wnętrza budynku forsując jedno z okien, a następnie ukradł część znajdującego się tam towaru oraz pieniądze.

- Policjanci natychmiast przystąpili do szukania sprawcy. W wyniku typowania zatrzymali 29-letniego mieszkańca Szamotuł. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy w centrum Krzyża. W trakcie dalszych czynności policjanci odzyskali część skradzionego przez niego mienia - informuje Izabela Kolasa z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie.

29-latek jest znany krzyskim stróżom prawa. To nie pierwszy przypadek, kiedy mężczyzna został przez nich zatrzymany. Zaledwie pół roku temu policjanci z Krzyża udowodnili mu kilka podobnych przestępstw, m.in. włamania do różnych lokali gastronomicznych. 29-latek był również notowany za przestępstwa narkotykowe. Wkrótce ponownie stanie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: policja, Czarnków, włamania, Krzyż Wielkopolski,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group