Od treningu się zaczyna...

21.06.2013   Autor: a.wasilenko
---

30 czerwca KŻ Victoria Piła zmierzy się na wyjeździe z zespołem Kolejarza Opole. Na pilskim torze odbył się jeden z trzech treningów - sprawdzianów formy pilan, przed zbliżającym się meczem ligowym.

Pomysłem włodarzy pilskiej Victorii było ściągnięcie na trening podstawowych zawodników, którzy w Opolu walczyć będą o ligowe punkty, a co za tym idzie zbliżającą się fazę play-off.

Trening zaplanowany na czwartek rozpoczął się zgodnie z planem, zastanawia jedynie frekwencja biorących w nim udział zawodników. Na torze przy Bydgoskiej swoją formę szlifowali jedynie Krzysztof Pecyna oraz Arkadiusz Pawlak.

Warto zadać sobie pytanie: czy właśnie takie podejście do treningów i ligowych meczy nie przekłada się na miejsce Victorii w ligowej tabeli. Czy odpowiedź na to pytanie, będzie można uzyskać na konferencji prasowej, którą już dzisiaj organizują przedstawiciele klubu?

- Tak jak kibice są z nami na dobre i na złe, tak również my musimy o naszych fanach myśleć w sytuacji, gdy sportowo nie jest najlepiej. Zapraszamy wszystkich kibiców oraz media na 16.00 w piątek, do siedziby pilskiego MOSiR-u. Przedstawimy obecną sytuację drużyny pod względem sportowym i finansowym oraz postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie – mówi prezes KŻ Victoria Piła, Tomasz Soter.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group