Nowy zarząd

21.06.2013   Autor: a.wasilenko
---

Wałeccy emeryci wybrali nowy zarząd swojego związku. Prezesem nie jest już Czesław Dubilewicz, który związkiem kierował przez dwie kadencje. Zastąpiła go Irena Szperkowska.

Wesołe jest życie staruszka, śpiewał Wiesław Michnikowski. Żeby zostać emerytem nie trzeba być staruszkiem, ale można wieść przyjemne i spokojne życie. Przykładem tego są emeryci ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wałczu. Stowarzyszenie umożliwia im spotkania ze znajomymi i zapewnia atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu. Organizacją wszystkiego zajmuje się zarząd, który w miniony wtorek zmienił swój skład. Nowy liczy 11 członków i powołany został na walnym zgromadzeniu związku. Jego prezesem została Irena Szperkowska.

- To dla mnie duże wyzwanie. Może zabrzmi to zabawnie, ale moje życie zmieni się diametralnie, bo naprawdę wiąże się to z dużą liczba obowiązków. Największym wyzwaniem będzie pozyskiwanie pieniędzy na naszą działalność. Wyjazdy i spotkania, niestety, kosztują. Jestem jednak pełna optymizmu i zapału do pracy - mówi Irena Szperkowska, prezes Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Wałczu.

Zastępcami nowej pani prezes zostali Weronika Witkowska i Tadeusz Ciechalski, stanowisko sekretarza objęła Gabriela Jażdżewska, a nowym skarbnikiem będzie Nina Laszczkowska.

Przeczytaj więcej o: emeryt, zwiazek, walcz, zwiaze,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group