Tablet powodem zadymienia

Tablet powodem zadymienia

Pozostawione bez nadzoru urządzenie elektroniczne mogło być powodem pożaru. Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w budynku wielorodzinnym w Pile. 

W godzinach popołudniowych do stanowiska kierowania Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w jednym z pilskich bloków mieszkalnych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażaków stwierdzono, że źródłem zadymienia było uszkodzenie tabletu, a dokładniej jego baterii. Grozy dodaje fakt, że pożar powstał w łóżku, w którym właściciel pozostawił urządzenie. Na szczęście w zdarzeniu żaden z domowników nie odniósł obrażeń, a pożar nie rozwinął się.

Strażacy apelują o bezpieczne korzystanie z urządzeń elektronicznych. Poza tym ich ładowanie powinno odbywać się pod nadzorem. 

Galeria

Tablet powodem zadymienia Tablet powodem zadymienia

Komentarze

Funkcja dodania komentarzy pod tym artykułem jest wyłączona. Napisz do nas jeżeli chcesz wypowiedzieć się na ten temat.