Trzeci Bal Przyjaciół KP Piła

15.01.2024   Autor: Redakcja
213---15
Prawie 200 osób bawiło się podczas Balu Przyjaciół Klubu Piłkarskiego Piła. W czasie imprezy zbierano pieniądze na rozwój infrastruktury potrzebnej do rozwoju piłki nożnej w Pile. 

Na przybyłych do Hotelu Arche gości czekało mnóstwo atrakcji. Zabawa taneczna, uczta kulinarna, konkursy, licytacje, loterie, pokazy taneczne i muzyczne oraz losowanie atrakcyjnych nagród - to wszystko od wczesnego wieczora do późnych godzin nocnych. Po raz trzeci spotkali się działacze, piłkarze, sponsorzy, rodzice dzieci szkolących się w akademii, kibice - czyli słowem przyjaciele KP Piła. 
Jak informuje klub za pośrednictwem mediów społecznościowych podczas tegorocznego balu zabrano 22.210 zł. Pieniądze będą przeznaczone na rozwój infrastruktury potrzebnej do treningów, jak choćby budowa oświetlenia boiska w centrum treningowym w Skórce. 

A już 27 stycznia kolejne spotkanie integracyjne, tym razem już typowo na sportowo. Tego dnia odbędzie się piłkarski turniej rodziców dzieci uczęszczających do Akademii Klubu Piłkarskiego Piła. Obecnie w klubie zrzeszonych jest ponad 300 zawodników. 

fot. KP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group