Bił i groził śmiercią swojej 82-letniej matce

26.07.2023   Autor: Redakcja
384---354
Popychał, szarpał, bił i groził swojej 82-letniej matce. Policja zatrzymała 50-latka ze Złotowa. 

Sprawę zgłosiła córka starszej kobiety, która przyjechała do niej w odwiedziny. Na miejscu zastała zastraszoną matkę i agresywnego brata. Gdy 50-latek zaczął także i jej grozić pozbawieniem życia, zgłosiła się na policję. 

- W trakcie przesłuchania oraz zbierania materiału dowodowego okazało się, że ten sam mężczyzna grozi również swojej 82-letniej matce oraz znęca się nad nią. Seniorka, która z uwagi na wiek oraz schorzenia wymagała stałej opieki, w tej sytuacji była bezradna i nie potrafiła zaalarmować odpowiednich służb. Ustalono, że 50-latek w miejscu zamieszkania wszczynał awantury, w trakcie których popychał seniorkę, szarpał ją używając słów obelżywych stosował przemoc psychiczną i fizyczną - relacjonuje asp. Damian Pachuc, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut znęcania się oraz kierowania gróźb karalnych. Został aresztowany na trzy miesiące. Za przestępstwo znęcania się nad osobą nieporadną ze względu na wiek, stan psychofizyczny lub fizyczny grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group